Avainlippu

Yhteystiedot

Asiakaspalvelu

Talousasioissa kannattaa luottaa ammattitaitoon. BRANG tarjoaa vahvaa osaamista ja aina hyväntuulista asiakaspalvelua. Jos sinulla on kysyttävää mistä tahansa palvelustamme, ota yhteyttä! Me olemme täällä sinua varten. Palvelemme arkisin klo 9–16.30.

Puhelinnumero  0400 609 883

 

Perintään liittyvät tiedustelut:

info@brang.fi
0400 609 883

Jos sait meiltä laskun:

laskutus@brang.fi
0400 609 883

Poikkeukselliset aukioloajat 2022:

to 6.1. suljettu
pe 15.4. - ma 18.4. suljettu
ke 25.5. kello 9:30 - 14:00
to 26.5. suljettu
to 23.6. kello 9:00 - 15:00
pe 24.6. (juhannusaatto) suljettu
ke 24.8. kello 11:00 - 16:30
pe 14.10. kello 9:00 - 14:30

Mikäli olet tai haluaisit olla yritysasiakkaamme:

yritykset@brang.fi / asiakaspalvelu@brang.fi

etunimi.sukunimi@brang.fi tai myynti@brang.fi, puhelin 0400 609 883

BRANGin myyntitiimi

laskutuspalveluiden ammattilainen

Mikael Santanen

myyntijohtaja

mikael.santanen@brang.fi
044 714 2767

laskutus- ja perintäpalveluiden ammattilainen

Peter Hoffström

myyntipäällikkö

peter.hoffstrom@brang.fi
040 074 4082

laskutus asiantuntija, mies

Jussi Patjas

myyntipäällikkö

jussi.patjas@brang.fi
050 407 9645

laskutuspalvelun ammattilainen, Joel Varjonen

Joel Varjonen

myyntipäällikkö

joel.varjonen@brang.fi
050 471 8193

BRANG Oy

Mona Haataja, CEO, mona.haataja@brang.fi, 0500 711 619
Arto Kallio, Business Director, arto.kallio@brang.fi, 050 300 4417

Lemminkäisenkatu 14-18 A, 20520 Turku

    Etsiikö yrityksesi laskutus- tai perintäpalvelua?

    Täytä lomakkeen tiedot, niin soitamme!

    Tämä lomake kerää sinun henkilötietojasi, jotta voimme kontaktoida sinua sekä toimittaa lisätietoa.

    Hyväksymällä ehdot, vahvistat että olet lukenut ja hyväksynyt tietosuojaehtomme.