Yhteystiedot

Asiakaspalvelu

Talousasioissa kannattaa luottaa ammattitaitoon. BRANG tarjoaa vahvaa osaamista ja aina hyväntuulista asiakaspalvelua. Jos sinulla on kysyttävää mistä tahansa palvelustamme, ota yhteyttä! Me olemme täällä sinua varten. Palvelemme arkisin klo 9–16.30.

Huom!

Vanha laskutusnumeromme 044 783 1030 ei ole enää käytössä.

Voitte olla meihin yhteydessä suoraan numerossa 0400 609 883.

 

Perintään liittyvät tiedustelut:

info@brang.fi
0400 609 883

Jos sait meiltä laskun:

laskutus@brang.fi
0400 609 883

 

Poikkeukselliset aukioloajat 2021:

ke 12.10.2021, kello 9:00 - 16:00
pe 22.10.2021, kello 9:00 - 16:00
pe 19.11.2021, kello 9:00 - 15:00
ma 6.12.2021, suljettu
joulu 24.12. - 26.12.2021, suljettu

Mikäli olet tai haluaisit olla yritysasiakkaamme:

etunimi.sukunimi@brang.fi

tai

myynti@brang.fi
0400 609 883

 

BRANGin myyntitiimi Turku

Peter Hoffström, peter.hoffstrom@brang.fi, 040 074 4082
Hanna-Maria Ojala, hanna-maria.ojala@brang.fi, 040 583 0754
Mikael Santanen, mikael.santanen@brang.fi, 044 714 2767
Jukka Vesala, jukka.vesala@brang.fi, 044 701 7572

BRANGin myyntitiimi Pori

Kari Kaivo-oja, kari.kaivo-oja@brang.fi, 050 337 6478

BRANG Oy

Lemminkäisenkatu 14-18 A, 20520 Turku

Mona Haataja, CEO, mona.haataja@brang.fi, 0500 711 619
Arto Kallio, Business Director, arto.kallio@brang.fi, 050 300 4417

    Etsiikö yrityksesi laskutus- tai perintäpalvelua?

    Täytä lomakkeen tiedot, niin soitamme!

    Tämä lomake kerää sinun henkilötietojasi, jotta voimme kontaktoida sinua sekä toimittaa lisätietoa.

    Hyväksymällä ehdot, vahvistat että olet lukenut ja hyväksynyt tietosuojaehtomme.